Cilt Ütüsü

Yazar Pervin Dinçer

Pervin DinçerYıllar hızlı hızlı akıp geçerken geçmişin izlerini pürüzsüz yüzümüze kazıyıp gidiyor. Hiçbir erkek bu izlerin ciltte kalmasını istemez. Ama yıllar öyle bir çizip geçiyor ki izleri silmenin mümkünü yoktu bugüne kadar. Ama artık hayal gibi görünse de cilt kırışıklıklarını azaltmada etkili bir yöntem var. Sizlerin son dönemlerde cildinizdeki kırışıklıklar için başvurduğunuz en moda uygulama olan “Cilt Ütüsü” sayesinde hayalini kurduğunuz kırışmamış bir cilt altın tepside sunuluyor. Almamak olmaz değil mi?

Saçlarınıza kırlar düşse de yüzünüzde hiç kırışıklık olmasa daha karizmatik olmaz mısınız? Yaşınız ilerlese de yıllara meydan okuyan bir cilt ve yaşınız kaç olursa olsun pürüzsüz, kırışmamış, parlak ve genç bir cilt nasıl da etkileyici olur değil mi? Ne yapmak gerek diyorsanız oldukça kolay cildi deyim yerindeyse ütülemek gerek. Yani cilt yüzeyinde beliren kırışıklardan kurtulmanın yolu en basit formülüyle onların gerilmesi ve sıkılaşması.

giyinmeSöylemesi kolay fakat nasıl yapılabileceğini bilmiyorsunuz değil mi? İşte ReactionRadyoFrekans, bu noktada devreye giriyor ve kırışıklıkları açarak cildi sıkılaştırıp gergin bir hale getiriyor.

Uygulamada Radyo Frekans enerjisi kullanılıyor ve bu tabanca şeklindeki başlıkla cilde sıralı atışlar yapılarak gerçekleştiriliyor. Ve işlem yapılan kişi sadece ısı hissediyor, o ısı da kolajen üretimini artırıyor. Sonuç çizgilerde azalma, ciltte sıkılaşma ve parlaklık? Bu da her erkeğin isteği.

Uygulama bölgeleri içinde en dikkat çekenler, göz çevresi, gıdı bölgesi? Biz kadınları etkileyen en önemli olgu bakışlarınız, ifadeniz, gözlerinizin şekli, ışıltısı ve canlılığı bu uygulamayla ortaya çıkarabiliyor.

ReactionRadyofrekansın şimdiye dek görülen sonuçları, pek çok ülkede ses getirdi çünkü en çok istediğimiz şey yaşlanmayı durdurmak, zamana meydan okumak. Bilinen pek çok uygulamanın aksine, hem yüze hem vücuda uygulanabilen ReactionRadyofrekans, bunu çift başlığı sayesinde yapabiliyor.

Son derece zahmetsiz olan bu gençleşme ve sıkılaşma yöntemini, haftada 1 ve 30 dk. uygulamamız sizi çözüme adım adım götürüyor.

Kesin sonuç alınması için ise toplamda 4-6 seans yeterli oluyor. Fakat elbette bu tür uygulamaları beslenmemizi düzene sokarak, düzenli uyuyarak ve spor yaparak destek olmamız, bol su içmemiz gerekiyor.

Uygulamanın sonunda aradaki farkı çıplak gözle siz de göreceksiniz. Böylece çok daha genç, yakışıklı ve karizmatik olacaksınız. Cildi ütülemek söylenildiği kadar sihirli dursa da asıl sihir uzman danışmanınızın elinde. Ama her zaman söylediğim gibi önemli olan doğru ellere başvurmanız.

Güzelliğinize?

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.