En Şık Futbolcular Kimler?

Stil Futbolcular

Paylaş

Dünyaca ünlü birçok futbol oyuncusunun şıklık simgesi haline gelmesi çok da şaşırtıcı değil, nitekim onlar pek çok insanın hayatı boyunca sahip olacağından daha fazla parayı her yıl kazanan genç ve sağlıklı sporcular ve dünyanın her yerinde hayranları var. İşte günümüz futbolunun en iyi giyinen yıldızlarına bir bakış. Başarılarını takip edebilir ve Youwin ile onları destekleyebilir, veya sadece modaya dair birkaç tüyo alabilirsiniz!

Lionel Messi

Muhtemelen dünyadaki en iyi iki oyuncudan biri olan Messi saha dışında genellikle çok şık bir kişi. Oyuncunun modern ama sıklıkla klasik giyim tarzı, milli takımı Arjantin ve bünyesinde 250’den fazla gol attığı Barcelona adına elde ettiği üstün başarılardan aşağı kalmıyor. Büyük küresel hayran kitlesi usta oyuncudan bazı şıklık tüyoları alabilir, ancak çoğu kişi onun Ocak 2013’teki Ballon d’Or töreninde giydiği puantiyeli takım elbiseyle kendini rahat hissetmeyecektir!

lionel-messi-moda

Andrea Pirlo

İtalyanlar bütün dünyada şık giyim tarzlarıyla ünlü ve 35 yaşındaki Andrea Pirlo da bunu doğruluyor. Juventus ve İtalya’nın orta saha oyuncusu milli takımı için 110’dan fazla maça çıktı. Pirlo 2001’den başlayarak moda sektörünün küresel merkezlerinden biri olan Milan’da on yıl geçirdi. Oyuncu genelde rahat ama şık giyiniyor ve herkesin sakal bırakmaya başlamasından çok daha önce bir sakalı vardı!

Andrea Pirlo Stil

Cristiano Ronaldo

Lionel Messi’yle birlikte Cristiano Ronaldo genellikle dünyadaki en iyi oyunculardan biri olarak görülüyor. Madeira Adaları’nda yer alan Funchal’da bir aşçı ve bahçıvanın oğlu olarak geçirdiği yoksul çocukluktan sonra uluslararası bir futbol yıldızı olarak yükselmesi onu bütün dünyadaki taraftarlar için bir kahraman yapıyor, ama oyuncunun futbol yetenekleri kadar giyim tarzı da beğeni topluyor. Klasik ve iyi kesimli takım elbiseler Ronaldo’nun favorileri arasında.

Cristiano Ronaldo Stil

David Beckham

İngiliz moda ikonu David Beckham’ın profesyonel futbol kariyeri yirmi yılın sonunda nihayete ermiş olabilir, ancak onu dünyanın en şık oyuncuları listesinin dışında bırakmak hata olur. Milli takımıyla diğer oyuncuların hepsinden daha fazla sahaya çıkmış olan Beckham, aynı zamanda alışılmadık kıyafet tercihleriyle de ünlü. Fransa’daki Dünya Kupası’nda Arjantin karşısında oyun dışı bırakıldığı maçla aynı sene, 1998’de giydiği peştemal buna bir örnek. Oyuncu olgunlaştıkça tarzı da daha klasik hale geldi, birkaç yıl önce sıkça alay konusu olan ince örgülü saç modeline dönmesi pek olası değil!

David Beckham stil

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.