Akıntıburnu Balık Restoran

Akıntıburnu Restoran

Paylaş

Akıntıburnu RestoranArnavutköy semtinde bulunan Akıntıburnu Balık Restoran; boğazın eşsiz manzarasının hemen kıyısında, zengin deniz mahsulleri menüsü ile İstanbul?un olağan dışı doğasını buluşturuyor.

Kırk dört yıldır yemeklerinden yiyen herkesi müdavimi yapmayı başarabilen Akıntıburnu Balık Restoran; yerli balıklarının günlük olarak temin ediyor. Deniz canlılarını tüketmeyi tercih etmeyen misafirlerine ise menüsünde bulunan tavuk ve et yemekleri de var.

Akıntıburnu Restoran?da servis öğle saatlerinde başlıyor. Eğer önemli bir iş yemeği için ağır misafirler ağırlayacaksanız Akıntıburnu Restoran?ın bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu belirtmek isteriz. Üstelik işletme; saat 12.00 ve 17.00 arasında alacağınız hizmete %10 indirim yapıyor.

Bir mekana girdiğimde ne ödeyeceğimi bilmeliyim diyen misafirlerini de düşünen Akıntıburnu Restoran; set menüleri ile de hem göze, hem mideye, hem de cebe hitap ediyor.Ana konsepti balık olan Akıntıburnu Restoran?da mutlak tadılması gereken deniz ürünlerinden bazıları; dil balığı, dülger, kırlangıç, lahos, pisi balığı, pavurya, kılıç balığı, ıstakoz, sinarit, kalkan. Ayrıca salata tercihinizi de karidesli salata veya Akıntıburnu salatadan yana yapmanızı tavsiye ederiz.

Tatlılardan ise parfe ve volcanic hafif bir balık yemeğinden sonra yiyebileceğiniz tatlıların başında geliyor.

Hem boğazın eşsiz manzarasının keyfine varmak hem de sağlıklı yiyecekler tüketip, hoş vakit geçirmek istiyorsanız; Akıntıburnu Restoran istediğiniz her şeyi size fazlası ile sağlıyor.

Akıntıburnu Balık Restaurant

Adres: 1. Bebek Cad. No: 115 Akıntıburnu/Arnavutköy/Beşiktaş/İstanbul
Tel: 0 212 263 48 29
Web: http://www.akintiburnu.com

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.