Nişantaşı City’s Avm

Yazar Erkek Magazin

Modanın ve zarafetin başkenti Nişantaşı’nın en elit semti Teşvikiye’de, cadde üzerinde konumlandırılmış olan Nişantaşı City’s; bulunduğu yerin tarihi dekoru ile adeta bütünleşmiş bir yapıya sahip. Alanında ünlü mimarlar tarafından çalışılarak inşa edilen yapı görenleri kendine hayran bırakan güzellikte.

Nişantaşı City’s’de başka hiçbir alışveriş merkezinde göremeyeceğiniz ulusal ve uluslararası markalar; alışverişin kalite çıtasını birkaç barem yukarıya taşıyor. Alışveriş yapmaktan bitkin düştüğünüzde ise dünya mutfaklarının seçkin menülerini sunan restoranlarla veya da fast & food yemek tarzının en lezzetli çeşitleri ile kendinize bir ziyafet çekme olanağı oluşturyor.

Nişantaşı City?sÇocuklarınızla ve sevdiklerinizle kaliteli ve mutlu vakit geçirmenizi sağlayacak olan Nişantaşı City’s; olağan üstü sinema salonları ile de değişik bir film izleme deneyimi yaşatmayı başarıyor. Sinemanın fuaye alanı ise eşsiz boğaz manzarası ile gelen tüm konuklarını büyülüyor.

İçinde bulunan mağazalar ise her yaş, zevk ve gelir gurubundan alışveriş severlere hitap edebiliyor. Satın almak istediğiniz şey ne olursa olsun; mutlaka Nişantaşı Citys’de bulmanız mümkün.

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bin altı yüz araç kapasitesine sahip otoparkı ise Nişantaşı’nın trafik sorununa kalıcı bir çözüm getirmiş bulunuyor. Haftanın her günü yarım saat, Pazar günleri tüm gün para ödemeye gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz.

Anlatmaya başlarken de vurguladığımız gibi klasik avm kültürünün dışında bir konsept ile hizmet veren Nişantaşı City’s; daha uzun süre alışveriş merkezi konusunda ulaşılmaz olmaya devam edeceğe benziyor.

Nişantaşı City’s

Adres: Teşvikiye Cad. No:162 Nişantaşı
Tel: 0 212 373 33 33
Web: www.citysnisantasi.com

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.