Lacivert Restaurant

Yazar Erkek Magazin

Lacivert RestaurantBoğazın güzelliği yerli ve yabancı herkesin beğenisini kazanırken bu eşiz manzara eşliğinde damak zevkinize uygun bir ziyafet çekmek herkesin istekleri arasında bulunmalıdır. Denizin lacivert renginden esinlenerek Fehmi Yaşar ve Önder Köse tarafından 1999 yılında kurulan Lacivert bu isteğinize tam olarak cevap verebilmektedir. Anadolu hisarının eşsiz güzelliği ve tecrübe, özen ve aşkla yapılan yemeklerin bir araya geldiği Lacivert Yeşilçam filmlerinde de kullanılan ikiz yalıda misafirlerini beklemektedir.

Dört mevsim boyunca misafirlerine aynı kalite ile hizmet veren Lacivert, mönülerini mevsime göre ayarlamaktadır.

Her çeşit yemeği tam mevsiminde ve zamanında sizlerin önüne getirerek damak zevkinizin katlanmasını sağlayan mekân Dj Canan?ın Laciverte özel müzik seçimleri ile yemek konusunda sınıf atlamış görünüyor.

Mekânın Şefliğini Akdeniz mutfağını tüm mutfaklar ile harmanlayarak sizlerin önüne alanında tek olan şaheserler sunan Hüseyin Ceylan yapıyor. Klasik yemek tariflerini kendine has yorumunu katarak birleştiren ve yeniliklere sürekli açık olan şef Laciverte artı bir değer sağlıyor.

Lacivertte servis öğle saatlerinde başlıyor ve gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor. Güneş batımı zamanında bu güzellikler içinde damak zevkini hafif gidermek isteyenler için Rıhtım barındaki aperatifleri önerebilirim.

Özellikle davet ettiğiniz kişilerin önemli ve özel olması durumunda Lacivertin seçenekler arasına alınması önerilir.

Lacivert Restaurant

Adres: Körfez Caddesi No: 57/A Anadolu Hisarı
Tel: 0 216 413 42 24
Web: www.lacivertrestaurant.com

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.