Bentley Hotel İstanbul

Yazar Erkek Magazin

İstanbul Dizayn Otel: Milano’dan Istanbul Bentley Hotel Bir iş toplantısı veya turistik amaç için İstanbul’a geldiniz, ya da kendinizi ödüllendirmek isteyen bir İstanbullusunuz, eğer istediğiniz dinlence, eğlence ve konforu bir arada yaşamak ise kesinlikle Bentley Hotel’e uğramalısınız.

Milano?lu ünlü mimarlar Piero Lissoni ve Nicoletta Canesi tarafından uzun süren bir çalışma sonucu inşa edilen Bentley Hotel; lüks kavramını alışılmış kalıpların dışına çıkarıyor. Konforun ötesinde odaları ile ayrıntılarda saklı kaliteyi en derin şekilde yaşamanızı sağlıyor. Metal ile ahşabın muhteşem evliliği akıl almaz bir görsel şölen şeklinde kelimenin tam anlamı ile göz kamaştırıyor.

Bentley HotelYoğun ve stresli bir günün ardından Bentley Hotel’e gittiğinizde; öncelikle saunada günün tüm yorgunluğunu atma ve stresten arınma imkanına sahipsiniz. Sauna keyfiniz sona erdiğinde ise doğu ve batı kültürlerinden esinlenerek tasarlanmış mobilyalarla döşeli odanızın zevkine varıp, ardından da sıcak bir duş keyfi yapabilirsiniz. Günün ilk ışıklarında güneşin odanızda doğduğunu zannettirecek olan pencerelerden süzülen ışık hüzmeleri sayesinde, enerjik bir güne merhaba dememeniz için hiçbir neden yok.

Restoran bölümünde alanının en iyi aşçıları tarafından hazırlanmış menüler hem midenize hem de gözünüze hitap ediyor. Türk damak tadı ve Fusion mutfağının müthiş birlikteliği; sizi ve beraberinizdekileri her fırsatta Bentley Hotel’in restoran bölümünü ziyaret eden müdavimler haline getirebilir

Ofis dışında yapmanız gereken iş sunumları ve iş toplantıları için ultra lüks döşenmiş ve tüm teknik imkanlara sahip toplantı salonu ile sizin ve çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmanın yanı sıra; başarınıza yeni başarılar katabilir.

Bentley Hotel

Adres: Halaskargazi Cad. No.75 Harbiye
Tel: 0 212 291 77 30
Web: www.bentley-hotel.com

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.