Kadınlar erkeklerin neresine bakıyor

Yazar Pashazade Ragıp

Pashazade RagıpGenel erkek dergilerinin aksine Erkekmagazin.com’da cinsel konuları işlerken, olaya hep cinsel sağlık açısından bakıyoruz. Bu da bizim tarzımız diyebiliriz yoksa derginin her tarafına kadın resimleri koyarak Helga “Türk erkeklerine aşık”, Matilda “erkekler için şöyle soyunda, böyle soyundu” gibi ilgi çeken haberler, resimler koyabiliriz. Ama işin ucuz ve kadınların meta olarak kullanılmasını sitemizde uygun görmüyoruz. ErkekMagazin.Com için kadınlar baş tacıdır.

Arada tabi ki magazinsel boyutunu dozunda vererek işlenecek konuları yazıyoruz. Bir önceki yazımda Yeni Dünya Kadınları adıyla, Fransız GQ dergisinin yapılan bir araştırmayı yazmıştım.  Bu araştırmada yer alan bir soruyu da ayrı olarak işlemek istedim.

Kadınlar erkeklerin neresine bakıyor

Kadınlar erkeklerin neresine bakıyorBu konu hep önemli olmuştur, aslında kadınlar erkeklerin neresine bakıyor denildiğinde neresini önemsiyor diye algılıyoruz. Biz erkekler açısından olay, cinsellik boyutunda algılanıyor.

Sitede onlarca güzel yazı varken en çok hangi konu okunuyor dersek hemen tek bir yazı gösterebilirim “Penis Boyutu Tabusu” Bu konuyu çok kafaya takıyoruz sanırım.

Araştırmaya geçersek konuyla ilgili en ilginç sonuç, kadınların sadece yüzde 3?ü ?Orasını işaret ediyor. İşin daha ilginç tarafı şu, erkeğin poposunu önemseyen yüzde 36?lık bir kitle var. Yani erkek poposu bile daha önemli. İnanalım mı? Yok bir şey demiyorum.

Gelelim diğer sonuçlara, yüzde 53’ü erkeğin yüzü ki bu anlaşılır, yüzde 36’sı erkeğin gövdesi, yüzde 13’ü gözleri, yüzde 11’i omuzları, yüzde 20’si elleri, yüzde 19’u karın bölgesini merak ediyormuş. Ağız ve gülüş diyenlerin oranı yüzde 3

Kadınların yalancısıyız ama popoyu önemseyenler yüzde 36 olması şaşırtıcı. Tabi ki mutlaka bildikleri vardır.

Yani arada düşünceden düşünceye sokan acaba çok mu ufak diye kompleks yaptığımız konu en azından ilk düşünceleri değil. Zaten artık klişe haline gelmiş “önemli olan işlevi” lafını unutmayalım.

Hürmetler

Pashazade Ragıp
Erkek Magazin yazarı

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.