Bir Derdim Var Anla !

bir derdim var

Paylaş

Bir derdim var anla...Herkese selamlar

Değişim süreçleriyle birlikte ErkekMagazin.com,  yepyeni bir bölümüyle karşınızda, bir derdim var anla…BDVA

Neden!

Erkekler için hayat çok kolay değil…Bazen yoruluyoruz, bazen de omuzlarımızdaki yük bizi sendeletiyor. Kolay değil, evet…

Bazen yanımızda kimseler olmuyor, olmayabiliyor…İstediğiniz kadar “ben güçlüyüm” deyin, taş olsa çatlarsınız.

Moda, bakım veya verdiğimiz diğer konular önemli olabilir ama hayatınızda küçük sorunları daha çok önemsiyoruz. Onlara zaten sitede yer veriyoruz.

Burada amaç, küçük bile olsa yanınızda olabilmek. ErkekMagazin.com bunu ve okuyucularını  çok önemsiyor.

Helgacı Medya değiliz…3.sınıf mankeni alıp “ben erkeğimi böyle severim” diyenleri siteye koymuyoruz, ciddiye almıyoruz. Gereksiz..

bir derdim var anla…BDVA

Bütün bu sorunlar için sizlere “bir derdim var anla” adlı bölümü hazırladık. Burada sizlere arkadaşça tavsiyelerimiz olacak. Hatta bu süreçlere değerli okuyucularımız da yorum yoluyla katılacak.

Biliyorsunuz geniş bir ekibimiz yok:) İmkanlarımız yok ama elimizden geldiğince küçük bir hizmet vermeye çalışacağız. Ayda belki şimdilik 3-5 sorun konu olarak yazılacak.

Sadece küçük psikolojik süreçlerle ilgiliyiz.

(Depresyondayım, sevgilimden ayrıldım, hayat çok zor be abi, ölüyorum, bitiyorum vs.)

Şimdilik, moda, bakım, otomobil alacağım hangisi, hangi telefon vesaire gibi konuları ele alamayacağız, imkanlar olursa onları da düşünürüz. Ama zaten konularda bunlara değiniyoruz.

Konu altlarında yazarlarla iletişime geçerek işlemesi gereken konuları önerebilirsiniz. Ki yorumlarda oluyor ve dikkat ediyoruz. Hatta yazarlara “bir derdim var anla” diye not düşebilirsiniz.

Okuyucu desteği

Hep beraber (eğer okuyucu desteği olursa çok güzel olur) küçük tavsiyeler vereceğiz. Biz sizin sorunlarınızı göreceğiz, küçük tavsiyelerimiz olacak, hatta dokundurmalar ve belki espiriler…

Espiri ile karşılık verirsek kırılmayın…Hayatın bazı yönlerini ciddiye almıyoruz…Hangileri? Sevmediğiniz ve sizi yoran şeyleri…O yüzden bazen gülüp geçeceğiz.

Nasıl?

Bu yazını altına yorum yoluyla sorunlarınızı yazabilirsiniz.

İsterseniz #birderdimvaranla hashtagıyla sosyal medyadan sesiniz duyurun.

 

Biz aralarından her ay 3-5 tanesini seçip yayınlıyalım ve cevabına geçelim… Hepsini alıp cevaplayamayız, şimdiden özür ama konularda işlemeye çalışırız…

Ama en azından sosyal medyadan #birderdimvaranla anlatıp rahatlayabilirsiniz. Kim bilir belki biri sesinizi duyar…

——————————————–

Adınız, sanınız önemli değil, adsız olarak ekleyin…Diğer okuyucu arkadaşlar burada değil konuların altında yorumlarıyla katkıda bulunsunlar…Yardım edebilelim sözlerimizle…Hiç olmadı moralinizi yükseltiriz…

Yorum yazınları bekliyoruz. Aşağıda form var…

profesyonel yardım değildir, düz adamlarız…

Sevgiler

 

Erkekmagazin.com
“Bir baba şefkati gibi”

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.