Sakal Modası Devam Ediyor

Erkeklerde sakal modası

Paylaş

Sakal ModasıSon yıllarda erkekler için en büyük trendlerden birini de sakal modası oluşturuyor. Politikacılardan tutun, spor adamlarına, modacılara, Hollywood starlarına, moda kataloglarında yer alan mankenlere kadar, neredeyse tüm erkek gruplarında sakal modası çılgınlığı yaşanıyor.

Artık o bildiğimiz sinek kaydı tıraş olan, bebek yüzlü erkeklerin yerine, tüm asilliği ve karizmasıyla güçlü, sert, olgunluk göstergesi sakallarıyla erkek yüzleri görüyoruz.

Kuşkusuz kadınlar ne der bilmiyoruz ama bu modadan erkekler olarak memnun olduğumuz da çok açık…Birincisi, her gün tıraş olmak eziyetinden, daha sonra da tıraş maliyetinden kurtuluyoruz. İkinci olarak da; her ne kadar bu moda olarak açıklansa da, zaten yılın belli zamanlarında yüzümüzün cilt sağlığı açısından yılda bir kaç kez uygulamamız gereken bir konu…

Sakal Modası Kataloğu

Gelin şimdi, erkekmagazin.com’un sizler için hazırladığı sakal modasının kataloğumuzda görelim. Hemen belirtelim ki; bu sakal her erkeğe yakışacak diye de bir kural yok. Unutmayın, uygun yapıda bir sakal sizi gerçekten bir hava katacağı gibi, buna uymayan kişiler için de, paspal, hayattan bezmiş bir duruma da getirebilir. En azından deneyip yakın çevremizde bu konuda fikirlerini almak gerekir…

Hollywood Starları

George Clooney

george clooney

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Brad Pitt

Brad Pitt

Ben Affleck

Ben Affleck

Leonardo Di Caprio

Leonardo Di Caprio

Kısa Sakal Modelleri

Sakal Trendleri

Sakal Trendleri

Sakal Trendleri

Sakal Trendleri

 

 

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.