Baharı Getirin

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımMerhaba

2014, alışık olmadığımız bir senenin habercisi oldu bile. Kışı göremedik, kardan adam yapamadık, sevgilimiz ile yağmurda ıslanamadık. 14 Şubat günleri çiftlerin sarılıp ısındıkları bir tarih olmaktan çıkıp bol papatyalı bahar günlerini yaşatır oldu bize, bu kadarını beklemiyorduk..

bahar modasıDoğa olaylarındaki bu hatırı sayılır durumlar elbise dolaplarımıza, oradan da üstümüze kadar etkisini gösterdi, pamuklu gömlek ve yün kazaklarımız ile ofiste terlerken çok sevdiğimiz kabanımızı dolaptan çıkaramaz olduk, mevsim alışverişleri de cabası. Sonuç olarak kış modasını tadını alamadan seneye erteledik. Durum itibari ile doğanın bu beklenmedik sürprizi bizi baharın o papatya kokulu kollarına bıraktı, ince ceketlerimiz, çiçek böcek desenli gömleklerimiz, tişörtlerimiz yine meydanlarda.

Benim de tavsiyem bu şekilde; bahar kapıya dayanmış, buyur etmek gerek. Dolabınızda baharı hakim kılın.

Ofise giderken gök mavisi tişörtünüzün üzerine lacivert ceketinizi çekin, sabah serinliğini ceketinizin tonlarında bir fular ile kesebilirsiniz. Altınıza giyeceğiniz beyaz keten pantolon ve lacivert süet ayakkabılarınız ile iş arkadaşlarınıza bahar esintisi yaşatırken, ofisin en iyi giyinen çalışanı yolunda bir adım daha atacaksınız. Saçlarınız mı ? O tarz giyimin üzerine dağınık ve ya kabartılmış saçlar ( ıslak ve ya parlak olmayacak ) ile kusursuzluğu yakalamış olacaksınız.

Kahve ve siyah tonları seven arkadaşlar için V yaka tişört üzerine daha koyu renk olmak şartıyla ile yelek giyebilirler, pantolon ve ayakkabıları yelek ile aynı tonda olursa tadından yenmez !

Tercihini canlı renklerden kullanacak arkadaşların tişört seçimi için yuvarlak yaka seçeneği daha uygunken üzerlerine giyecekleri gömlek daha açık tonda ve düz desenli olmalıdır, pantolon için bol ve gri tonları önerisinde bulunurken beyaz bir spor ayakkabı ile tamam olduğunuz görüşündeyim.

Şimdi sıra yarını milat sayıp baharı kucaklamakta.
Hoşça kalın.

Aydın Yıldırım

İlgili Yazılar

1 Yorum

Stil Adam 13 Mayıs 2014 - 22:36

V yaka erkek tişörtleri gerçekten güzel duruyor mu? İnanıyormusunuz buna?

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.