Ve Stiliyle Bir Yunan Tanrısı: Chace Crawford

Chace Crawford Stili

Paylaş

Cihan SerdaroğluGenç kızların gözünde Yunan Tanrısı sembolüne dönüşmüş bir erkek; Chace Crawford ve onun stili.

Otuzunda on sekizlik bir delikanlının görünümüne sahip ve milyonlarca genç kızın rüyası haline gelmiş bir çocuktan bahsediyoruz. Dünyaca ünlü popüler gençlik dizisi Gossip Girl’ün başrol oyuncularından Chace Crawford’ı kadınlar için böylesine çekici kılan sadece fiziksel görünüşü olmasa gerek. Zira kadınlar, Crawford’a baktıklarında, güzel saçlar ve kobalt mavisi gözlerden çok daha fazlasını görebiliyorlar; ki bu da bizi onun stiline götürüyor. En sıradan kombinlerde bile çok şık görünmeyi başarabilen Crawford, genç yaşına rağmen çoktan stil ikonları arasına girmiş durumda.

Chace Crawford Erkek Magazin Kapak

Casual Style

Gündelik hayatta daha çok spor kıyafetleri tercih eden Crawford’u sık sık jeanlerle, basic tişörtlerle, şortlarla, sweat, spor ayakkabı ve botlarla görmek mümkün. Ancak o, sıradan giysileri bile yaptığı gusto sahibi tercihlerle göz alıcı hale getirmeyi başarabilen bir adam.

Chace Crawford Casual Stil

Beyazlar

Eğer yaz mevsiminin vazgeçilmezi ve hemen herkese yakışacak bir renk varsa, o da beyazdır. Chace Crawford’ın beyazlara büründüğünde, kartpostallardan çıkmış gibi görünmesine neden olan faktörlerin başında da bu gelmiyor mu? Beyazların verdiği sadeliği, şıklığı ve masumiyeti verebilen kaç renk vardır? Ayrıca evet, en az beyaz basic tişört kadar, beyaz pantolon da erkeklere yakışır ve Chace Crawford da bunun ete ve kemiğe bürünmüş bir kanıtı. O, beyaz tişörtü ve beyaz chino pantolonuyla arz-ı endam ederken, yaz mevsimi için de, erkeklere efsaneleşebilecek bir kombin sunmuş oluyor.

Chace Crawford Beyaz Erkek Giyim

Aksesuarlar

Aksesuarlar da Chace Crawford stilinin ayrılmaz parçaları haline gelmiş öğeler. Kullandığı aksesuarlarla şıklığını tamamlayan Crawford, öncelikle neredeyse her gündelik giyiminde güneş gözlüğü ve spor şapka kullanıyor ve cool bir görünüm sağlama konusunda ikisi de harika birer seçim. Her iki aksesuar da daima kolaylıkla durumu kurtarır. Haliyle bu noktada, İtalyan erkeklerinin güneş gözlüklerinden vazgeçmeyişlerine de şaşırmamak gerekir.

Bunların yanı sıra, Crawford çanta, saat ve bileklik gibi aksesuarlardan da vazgeçmeyenlerden. Kullandığı spor çantalarla cool görünümünü taçlandırırken, yine spor saatler ve bilekliklerle de bu görünümü tamamlıyor.

 

Stil aksesuar

Takım Elbise

Chace Crawford, gerektiğinde takım elbise giymesini ve en az spor giysilerde olduğu kadar da kendisine yakıştırmasını bilen bir adam. Bunu da daha önce kırmızı halıda defalarca kez kanıtladı. Crawford, takım elbisede genellikle siyah, gri ve bej tonlarını tercih ediyor ve kravat ya da papyonla tamamlayabildiği gibi, yakasını açık bıraktığı gömleğiyle de kendine özgü stilini konuşturarak da kullanabiliyor.

Chace Crawford Takım Elbise Chace Crawford Takım Elbise

Cihan Serdaroğlu
ErkekMagazin.com Yazarı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.