Chiali Bebek

Yazar Erkek Magazin

Boğaz’ın hemen kıyısında, modern ve sıradışı dekorasyonu, ünlü şeflerin iddalı ve benzersiz menüleriyle, İstanbul gece hayatının kalbi artık Chilai Bebek’te atıyor.

Sıra dışı ve modern mimarisi ile çok uzaklardan bile fark edilen bu devasa yemek kompleksi; yerli veya yabancı misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ya da kendinize unutulmaz bir gece armağan edebileceğiniz sınırlı sayıda mekanlardan biri konumunda bulunuyor. Chilai; tamamı iki yabancı dil bilen personeli, özel konuklarınız için limuzin kiralayabilme olanağı, yatınızla verdanasına yanaşabilme imkanı ve daha aklınıza gelmeyen birçok sıra dışı özelliği ile büyüleyici kelimesini bile geride bırakıyor.

Chiali BebekChilai’nin menüsünü; Asya mutfağı başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden lezzetli yemekler oluşturuyor. İlk katı bistro konsepti dahilinde hizmet verirken, ikinci katındaki sushi barda Japon mutfağının iddialı yemekleri görücüye çıkıyor. Sadece yazları açık olan terası ise havyar, istiridye ve şampanyanın en kalitelilerini tatmanıza olanak sağlıyor.

ChialiChiali’nin patisserie ve şarküteri bölümlerinde; Chiali müdavimlerine sunulan ürünlerin birçoğu yine Chiali’de üretiliyor. Eğer baget ve focaccio ekmeğin müptelası iseniz, giriş kattaki pastane bölümünü ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Şarküteri bölümünde sergilenen reçel ve zeytinyağların birçoğu yine Chiali üretimi. Chiali’nin barında ise aklınıza gelebilecek her türlü içkiyi bulabilmek mümkün. Dünyanın sayılı barmenleri tarafından hazırlanan ve sadece Chiali’ye özel olan kokteylleri denemeniz alışkanlık yaratabilir, bizden söylemesi.

Eğer beklentiniz lüksün çok ötesinde ise müdavimlerine her gün yenisini dahil eden Chiali; vazgeçilmezleriniz arasında ilk sırada yer alacak.

Chilai Bebek
Adres: Cevdetpaşa Cad. No:60 Bebek
Tel: 0 212 263 63 15
Web: www.chilai.com.tr

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.