Galata Konak Cafe & Restoran

Yazar Erkek Magazin

1975 yılında Nişantaşı’nda Erol AKI tarafından hizmete açılan Konak Pastanesi Türk ve Dünya mutfağı tatlılarının farklı lezzetlerinin sunulduğu menüsü ile Nişantaşı’nda vazgeçilmez işletmelerden birisi olmuştur.

Bu vazgeçilmezliğin vasiyeti olarak Kuledibinde, Galata Kulesine çok yakın muhteşem manzaraya sahip bir yer açıldı. Mekanın tadilatını ve tasarımlarını Erol Akı’nın çocuklarının devralması üzerine yine eskiyi koruyacak şekilde ve otantik bir mekan haline getirilen ve de GALATA KONAK KAFE olarak adını alan bu mekan uzun yıllardır istanbul halkı ve yabancı tüm misafirlerini ağırlıyor.

Konak KafeGalata Konak Kafe’de İstanbul’u İstanbul yapan gün batımlarını ve muhteşem manzarasını ve de tarih kokan o tepelerini lezzetli yemekler ve tatlılar eşliğinde, dostlarınızla sohbet ederken veya kahvenizi yudumlarken izleyebilirsiniz.

Galata Konak Kafe 70 kişilik kapalı, 200 kişilik açık alan kapasitesi ile özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, eşsiz tarih kokan deniz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazır.

Şehrin merkezinde gizli kalmış, sessiz, sakin ve huzur dolu mekanımızı keşfetmenin mutluluğunu doyasıya yaşamanızı diliyoruz.

Muhteşem manzara için Konak Kafe’yi ziyaret edebilirsiniz.

Konak Kafe

Adres: Bereketzade Mah. Hacı Ali Sk. No:2 Kuledibi  Beyoğlu
Tel: 0212 252 53 46
Web: www.galatakonakcafe.com

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

kadir 24 Eylül 2014 - 00:58

ya hoş mekan tanıtmışsınız ama unutmayın bu ülkede bütçesine göre yer arayanlarda var burda tanıtıklarınız hepsi normal türk vatandaşı için çok yüksek birazda uygun yerleri tanıtsanız hiç fena olmaz, bir omlet 17 tl olurmu insaf

Yanıtla
Erkek Magazin 24 Eylül 2014 - 00:59

İşte çok güzel bir okuyucu yorumu?. Bu bölüm çok önce yapılmış ve artık pek uğraşmıyoruz. İlerleyen süreçte eğer tekrar yaparsak buna dikkat edeceğiz. Ama zengin bir arkadaş yapmıştı o da gitti:) Site olarak zaten fakiriz ve bu tür yerlere gidip biz de yiyemeyiz.

17 lira ne yahu? 1 aylık reklam paramız:)

Çok teşekkürler, ellerin dert görmesin buna dikkat edeceğiz zaten mecburuz:)

Günün erkekmagazin.com üyesi?Kadir

Sevgiler, saygılar?

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.