Ghetto

Yazar Erkek Magazin

GhettoGeçtiğimiz yıllarda kültür başkenti olarak seçilen İstanbul?un sanat ve müzik severler üzerindeki etkisi inkâr edilemez. Müzik tutkusunun her çeşidine kapılarını açan GHETTO müzik severler için özel mekânlar arasında.

Doğu, batı, caz, folk, Latin gibi ayırım yapmadan müzik severler için doğru motifleri bir araya getiren GHETTO geçtiğimiz yıl birçok farklı müzisyen ve sanatçıları konu etti. Renk ve müzik seçiminin kalitesi olması dışında hiçbir öğeye dikkat etmeden müziğin evrenselliğini gösteren GHETTO 2012 yılında da kaliteli müzik hizmetinin öncülerinden olacağa benziyor.

Türünde kaliteli ve özgün yorumcuları müzik severler ile buluşturarak müzik dünyasına yeni yetenekler katmayı hedefleyen bar teknik anlamda kendisini yenileyerek daha kalitesi ses rengi vermeyi hedefliyor.

2012 yılında dünyadaki tüm müzik kültürlerini sahnesinde görmek isteyen mekan özellikle yeni yetenekleri müzik severler ile buluşturmayı hedefliyor. CD kalitesinde konserlerin yapılacağı GHETTO kendisini sadece bir bar olarak değil kültürlerin sentezlenmesinde aracı olarak görmektedir.

Müzik dinlemek sizin için hobiden ileride ise ve yolunuz Beyoğlu?na düşerse ilk uğramanız gereken yerlerin başında gelen GHETTO uzun zaman bu alanda rakip tanımayacak gibi gözüküyor.

Ghetto
Adres: Kamer Hatun Caddesi, 10 Beyoğlu
Tel: 0 212 251 75 01
Web: www.ghettoist.com

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.